Kontaktujte nás: +420 603 269 098
Kontaktujte nás: +420 603 269 098

O nás

Filozofie společnosti

Naše hlavní poslání

Jsme autorizovaným distributorem dětských hřišť na klíč francouzské firmy PROLUDIC. Společně s firmou PROLUDIC již více jak 10 let inspirujeme všechny generace k aktivnímu trávení volného času hrou, pohybem a sportem, tolik důležitými pro rozvoj a udržování fyzických schopností a dovedností i pro utváření sociálních vazeb. Naše hřiště jsou místy, kde děti vyrůstají a rozvíjejí své schopnosti a dovednosti. Snažíme se spolupodílet na vytváření prostoru pro pohodový a zdravý vývoj dětí, neboť dobře víme, že hra a pohyb jsou základními předpoklady jejich fyzického, sociálního a intelektuálního rozvoje.

Tvořit a pracovat pro děti je naše radost a poslání, ale nesoustředíme se pouze na ně. Myslíme na všechny generace a jejich harmonické soužití, k čemuž směřujeme naše návrhy a nabídky sportovních prvků a zařízení venkovních tělocvičen určených pro uživatele všech věkových skupin.

Udáváme směr

Naše specializace

Nabízíme realizaci projektů na klíč: od projektové přípravy, přes výrobu herních a sportovních prvků a prodejní servis, až po instalaci, zajištění revize před uvedením do provozu a následnou údržbu, dle přání zákazníka a v souladu s aktuálními normami s požadavky zákazníka. Odborné předpoklady, know-how a dlouholeté zkušenosti z úspěšně realizovaných projektů nám umožňují optimálně propojit komplexní řešení s citlivým individuálním přístupem.

Vedle projektů na klíč nabízíme i dodávky jednotlivých herních a sportovních prvků atraktivního designu v originálních konstrukčních provedeních. Každý zákazník, který zamýšlí, navrhuje, vytváří či upravuje prostor pro aktivní hru, sport a zábavu pro všechny věkové kategorie, je pro nás důležitý. Místní úřady, předškolská a školská zařízení, domy dětí a mládeže, volnočasová centra a další naši zákazníci jsou těmi, jejichž představy a plány máme tu čest dotvářet.

Vaše spokojenost, náš cíl

Těší nás, že kvalitu nabízených výrobků a služeb vybrali i společnosti Eurovia, Hochtief, Metrostav, Strabag, Subterra, SMO a další, kteří si nás zvolili jako partnera pro realizaci svých projektů a kterým tímto děkujeme.

Zaujaly Vás naše služby?

Chtěli byste nám něco sdělit nebo zvažujete využití našich služeb?